MÖBLER / Bord / Matbord 4953646

nr 495 3646

Matbord

Karl Johan, Mahogny, pelarfot, Dia117, höjd: 74 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]

Utrop:

100 kr

Såld:

2.100 kr

måndag 12 november 2007
kl 17:51:11

Karl Johanstil/Empir
Senempiren